Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:44 pm DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Celine Dion ostatecznie odwołuje wszystkie koncerty!

Celine Dion, ikona światowej muzyki pop, z przykrością ogłosiła odwołanie swojej trasy koncertowej z powodu problemów zdrowotnych. Dwa koncerty w Polsce również się nie odbędą.

Trasa koncertowa Courage World Tour, która początkowo została zawieszona z powodu pandemii, a następnie z powodu rzadkiej i nieuleczalnej choroby neurologicznej, ostatecznie została odwołana. Z tego powodu kanadyjska gwiazda nie będzie miała możliwości wystąpić w Polsce na dwóch koncertach, które były zaplanowane na rok 2024.

Informacja o odwołaniu trasy koncertowej pojawiła się na oficjalnym profilu Celine Dion w mediach społecznościowych. W poście artystka podzieliła się swoim smutkiem z fanami i przepraszając za wszelkie niedogodności.

Decyzja o odwołaniu trasy koncertowej była trudna dla Celine Dion, gdyż artystka zawsze stawiała na pierwszym miejscu swoich fanów i dążyła do zapewnienia im niesamowitych wrażeń muzycznych na koncertach.

W ramach trasy koncertowej promującej jej album, Celine Dion miała zaplanowane występy w Polsce w maju 2020 roku, w Łodzi i w Krakowie. Niestety, te plany zostały pokrzyżowane przez pandemię COVID-19, co wymusiło przełożenie koncertów. Kolejnym utrudnieniem w realizacji planów koncertowych po ustąpieniu pandemii była choroba artystki.

Pod koniec 2022 roku ujawniono, że zmaga się ona z rzadką i nieuleczalną chorobą neurologiczną, zespołem sztywności uogólnionej. Choroba powoduje trudności w poruszaniu się oraz znacząco ogranicza możliwość śpiewania. Ekipa artystki pierwotnie informowała, że Dion planuje powrót na trasę w sierpniu tego roku, jednak teraz uznano, że jest to niemożliwe. W rezultacie polskie koncerty, które miały się odbyć 8 marca 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi oraz 10 marca w Tauron Arenie Kraków, zostały ostatecznie odwołane.

Dla osób, które już zakupiły bilety na koncerty, informacje dotyczące zwrotu biletów należy szukać w bileterii, w której wejściówki zostały zakupione.

Céline Dion – I’m Alive (Official HD Video)

Celine Dion, przez lata swojej kariery, zdobyła serca milionów słuchaczy na całym świecie. Jej niezapomniane przeboje, takie jak My Heart Will Go On czy The Power of Love, przyniosły jej ogromną popularność i umocniły jej pozycję jako jednej z najwybitniejszych wokalistek swojego pokolenia.

(Visited 94 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 28 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: