Już w czerwcu do Krakowa przyjedzie znany portorykański muzyk reggaeton Daddy Yankee. MusicLovers.pl zaangażował się w promocję koncertu poprzez akcję z grafiką „X”.

Koncert Daddy Yankee odbędzie się 13 czerwca w Tauron Arenie w Krakowie. Bilety do sprzedaży trafią już jutro, w piątek 29 marca. Radzimy śpieszyć się z zakupem – bilety mogą się szybko sprzedać a ich cena jest konkurencyjna w porównaniu do innych! Wydarzenie na Facebook.

Daddy Yankee to portorykański muzyk reggaeton. Bardzo popularny w krajach latynoamerykańskich, jak i również w Stanach Zjednoczonych czy w Polsce. Znany głównie z utworów Despacito, Gasolina, Dura, Con Calma. Współpracował z artystami, takimi jak m.in. P. Diddy, Snoop Dogg, Fat Joe, Ricky Martin, Fergie, Nicole Scherzinger czy Sean Paul i Luis Fonsi.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł#soon
Następny artykułLor prezentuje singiel „Matches”
Redaktor naczelny MusicLovers.pl oraz wielki fan muzyki. Muzyką interesuję się od dawna a od 5 lat prowadzę portal, początkowo sam - obecnie z kolegami z redakcji. Moje ulubione gatunki to: pop, rock, alternatywa, jazz.