Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Daddy Yankee za niecały miesiąc zagra w Polsce. Kiedy odbędzie się koncert i gdzie kupić bilety?

Znany portorykański muzyk reggaeton Daddy Yankee przyjedzie do Krakowa na pierwszy w Polsce koncert. Wydarzenie w Turon Arenie odbędzie się 13 czerwca.

Z pewnością jednym z najważniejszych koncertów w czerwcu w Polsce będzie przyjazd Daddy Yankee do Krakowa. Koncert ten z pewnością ucieszy wszystkich polskich miłośników reggaeton.

Daddy Yankee w Polsce – kiedy i gdzie?

Autor takich hitowych piosenek, jak Gasolina, Dura czy Con Calma wystąpi już 13 czerwca w Tauron Arenie na terenie Krakowa. Będzie to jedyny koncert artysty w Polsce!

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Daddy Yankee

Daddy Yankee w Polsce – gdzie kupić bilety?

Jedynym dystrybutorem biletów na koncert Daddy Yankee w Polsce jest Eventim. Ceny biletów na koncert w Krakowie podzielone są na pięć kategorii. Najtańsze na miejsca siedzące kosztują 149 zł, następnie ich cena to 189 zł i 229 zł. Bilet na płytę Tauron Areny kosztuje 199 zł, a z opcja Golden Circle – 279 zł. Wszystkie z nich kupicie pod tym linkiem.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Daddy Yankee

Daddy Yankee to portorykański muzyk reggaeton. Bardzo popularny w krajach latynoamerykańskich, jak i również w Stanach Zjednoczonych czy w Polsce. Znany głównie z utworów Despacito, Gasolina, Dura, Con Calma. Współpracował z artystami, takimi jak m.in. P. Diddy, Snoop Dogg, Fat Joe, Ricky Martin, Fergie, Nicole Scherzinger czy Sean Paul i Luis Fonsi.

(Visited 22 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 19 maja, 2019
Close
%d bloggers like this: