Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Odsłuchy

Debiutancki album zespołu KOSMODROM

Rękasowie tworzą w chwytliwą muzykę balansującą na granicy alternatywnego popu, pop rocka i rocka, której szczególnego charakteru nadają ciekawe teksty. Są kosmicznie zdolni, mają pomysł na siebie, są zdeterminowani i nie boją się wyzwań. Zespół Kosmodrom powstał ledwie w 2020 roku, a już poważnie namieszał na rodzimej scenie alternatywnej. Poznajcie ich wielce obiecujący debiutancki album.

Bracia Gabriel Rękas i Mikołaj Rękas nie chcieli zostać youtuberami, instagramerami, patostreamerami, czy tłuc się w FAME MMA za grube siano. W czasach szkolnych grali w zespole Need More Clouds, z którym zdobyli ważne pierwsze doświadczenia w studiach nagraniowych. Występowali też w telewizji, na różnych krajowych festiwalach, niejednokrotnie zdobywając na nich nagrody. Czas szkolny się skończył, a wraz z nim żywot Need More Clouds. Kolegów Gabriela i Mikołaja pochłonęła proza życia, ale bracia postanowili, że pozostaną przy muzyce. Tak w 2020 roku narodził się Kosmodrom.

Czas na debiutancki album braci Rękasów. Bądźcie gotowi! Kosmodrom zabierze Was w podróż do krainy kosmicznie pięknych dźwięków, w której przeżyjecie wiele wspaniałych chwil.

(Visited 76 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 10 sierpnia, 2022
Close
%d bloggers like this: