Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Diplo i Noah Cyrus w teledysku do „On Mine”

Amerykański DJ i producent muzyczny Diplo wydał 29 maja 2020 r. swój drugi solowy album pt. Chapter I: Snake Oil. Na płycie znaleźli się znani artyści, m.in. Jonas Brothers, Julia Mitchels, Billy Ray Cyrus.

Diplo do współpracy zaprosił także Noah Cyrus, wskutek czego powstał singiel On Mine. Płyta obraca się w klimatach country wymieszanego z popem. Powstałe teledyski do innych utworów pochodzących z tego krążka są utrzymane w podobnej estetyce. Westernowe kreacje, widoki i symbole charakterystyczne dla dzikiego zachodu można zobaczyć w klipie do piosenek Do Si Do, Lonely, Dance With Me, So Long oraz On Mine.

Noah Cyrus w najnowszym klipie, w scenerii rancza, wśród pięknych koni wyśpiewuje romantyczny tekst. W ostatnim czasie Diplo stawia na brzmienia country. Zapraszając do współpracy Noah, do teledysku wybrali stadninę Far West Farms (Calabasas, Kalifornia), gdzie młoda wokalistka dorastała i uczyła się jazdy konnej w dziecięcych latach. Klip wyreżyserował Brandon Dermer.

Chapter I: Snake Oil to album, który Diplo po raz pierwszy wydał pod swoim imieniem i nazwiskiem: Thomas Wesley. Płyta zawiera w sumie 12 utworów, gdzie przeważają kawałki ponad 2-minutowe. Prawie 33 minuty dobrej muzyki zostały wydane przez wytwórnię Columbia Records.

(Visited 22 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , Last modified: 9 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: