Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Zestawienia

Ed Sheeran i Frank Sinatra to najpopularniejsi artyści grani na… pogrzebach!

Według najnowszych ankiet piosenki Eda Sheerana i Franka Sinatry są najbardziej popularne na pogrzebach i powoli zastępują tradycyjnie grane na nich utwory.

My Way Franka Sinatry znalazło się na samym szczycie zestawienia przygotowanego przez największą sieć brytyjskich dyrektorów zakładów pogrzebowych. Według danych przedstawionych przez Co-op Funeralcare w pierwszej dziesiątce ich zestawienia nie znalazł się ani jeden tradycyjnie wykonywany utwór na pogrzebach.

„Współczesne teksty, muzyka klasyczna i piosenki, które były niejako ścieżką dźwiękową naszego życia, są bardzo cenne w upamiętnieniu zmarłych. To, czego ludzie chcą na pogrzebie bardziej niż cokolwiek innego, to połączenie czegoś osobistego i rodzinnego.”

W zestawieniu znalazła się też piosenka Supermarket Flowers ​​Eda Sheerana. Utwór to hołd artysty dla jego zmarłej babci, napisany z perspektywy jego matki. Według ich informacji piosenki Sheerana stają się obecnie jednymi z najbardziej pożądanych na pogrzebach.

Inne popularne wybory to między innymi Stairway To Heaven Led Zeppelin czy Bat Out Of Hell Meat Loafa. Jedną z najbardziej pożądanych popowych piosenek na pogrzebach jest Angels Robbiego Williamsa.

Całe zestawienie prezentuje się następująco:

  1. My Way – Frank Sinatra
  2. Time to Say Goodbye – Andrea Bocelli and Sarah Brightman
  3. Over The Rainbow – Eva Cassidy
  4. Wind Beneath My Wings – Bette Midler
  5. Angels – Robbie Williams
  6. Supermarket Flowers – Ed Sheeran
  7. Unforgettable – Nat King Cole
  8. You Raise Me Up – Westlife
  9. We’ll Meet Again – Vera Lynn
  10. Always Look on the Bright Side of Life – Eric Idle

(Visited 54 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , Last modified: 3 maja, 2019
Close
%d bloggers like this: