Lady Gaga powróciła niedawno do Nowego Jorku. Wokalistce w transporcie do miasta pomogło aż 15 samochodów!

Znana piosenkarka Lady Gaga przebywa już w Nowym Jorku. Według ostatnich doniesień wylądowała ona na Teterboro Airport w New Jersey po to, żeby uniknąć kontaktu z fotoreporterami. Artystka weźmie udział już 6 maja w MET Gali w Metropolitan Museum of Art.

W internecie od razu pojawiło się wiele plotek odnośnie tej sytuacji. Jedne z nich mówią o gwałtownej zmianie wizerunku wokalistki inne zaś spekulują wydanie nowej muzyki w ciągu najbliższych godzin.

Kolejnym zaskoczeniem był również przejazd Gagi z lotniska do Nowego Jorku. Pomogło jej w tym aż 15 samochodów!

Wszystko wskazuje też na to, że Gaga pracuje cały czas nad nowym materiałem. Następca Joanne ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku. Według plotek pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo pojawi się na początku maja. Początkowo mówiono tutaj o dacie premiery zaplanowanej na 3 maja.

Swoją opinię o nowym albumie wyraził też Mark Ronson. Podczas transmisji na żywo na swoim koncie na Instagramie. Zapewnił on fanów, że osoby, które słuchały nowego albumu Lady Gagi są zaskoczone, a cały materiał jest niesamowity. Więcej o tym przeczytacie pod tym linkiem.

Lady Gaga pracuje nad nowym materiałem od 2017 roku. Z różnych źródeł wiadomo, że pomagają jej w produkcji BloodPop, Boyz Noize, DJ White Shadow i Sophie. Materiał pojawić się ma jeszcze w 2019 roku.

Pod koniec maja wokalistka zagra kolejne koncerty z trasy Enigma.