Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 11:15 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

O.S.T.R., Molesta i Grubson na 25-leciu Hemp Gru! Pierwsi goście jubileuszu w COS Torwar

O.S.T.R., Molesta i Grubson zostali zaproszeni jako pierwsi goście, aby uczcić 25-lecie HEMP GRU w hali COS Torwar. Ci artyści nie tylko są ikonami polskiego hip-hopu, ale przede wszystkim są wielkimi fanami HG i łączy ich muzyczna przyjaźń. 9 października zapowiada się zatem wieczór pełen klasyki polskiego rapu.

9 października w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wielkie święto hip-hopu! 25-lecie obecności na rapowej scenie świętuje HEMP GRU – jeden z najważniejszych składów w historii polskiego rapu. Prekursorzy jego najbardziej hardcore’owego, antysystemowego oblicza ujawnili pierwszych gości urodzinowego wydarzenia!

Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zaprezentują słuchaczom pełen przekrój swojej dotychczasowej dyskografii. Poczynając od kultowego Klucza, poprzez pamiętną Drogę i trylogię JLB, aż po zamykający oficjalny dorobek HG album Eter. Będzie to więc najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów zagranych kiedykolwiek przez Hemp Gru. Artyści zadbali też o wyjątkową scenografię, która przeniesie widzów w czasie na mokotowski street – tam gdzie pod koniec lat 90. rozpoczęła się historia zespołu.

(Visited 94 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 26 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: