Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Eminem i reszta zgrai w nowym klipie

Każdy szanujący się fan hip – hopu zna jego nazwisko. Nic dziwnego – jest najpopularniejszym białoskórym raperem na świecie. Eminem powraca – i to w wielkim stylu!

Niestety, nie jest aż tak kolorowo, jakbyśmy sobie tego zamarzyli. Na następcę płyty „The Marshall Mathers LP 2” będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Aby nie zawieść swoich fanów, amerykański producent postanowił w listopadzie wydać kompilację największych przebojów swojej wytwórni, czyli Shady Records. Prestiżowy label obchodził bowiem w zeszłym roku piętnastolecie istnienia!

Na krążku znalazło się zatem trzynaście starannie wyselekcjonowanych utworów, które idealnie oddają uliczny, amerykański, hip – hopowy styl. Składankę promowała premierowa kompozycja „Guts Over Fear” nagrana wspólnie z australijską wokalistką, Sią.

Dlaczego akurat dziś postanowiliśmy napisać o tym wydawnictwie? Wczoraj w Internecie pojawił się teledysk do drugiego kawałka z listopadowej płyty. Piosenkę „Detroit Vs. Somebody” , którą Eminem stworzył ze swoimi przyjaciółmi – Royce da 5’9”, Big Seanem, Danny Brownem, Dej Loafem i Trick Trick, ubarwia klimatyczne, czarno – białe wideo.

(Visited 26 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Last modified: 24 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: