Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Filmy

Ewa Farna na ekranach kin

Oprócz nagrywania kolejnych singli, roli jurora w Idolu oraz wielu innych aktywności Ewa przygotowywała się do największego koncertu w swojej karierze – w praskiej hali koncertowej Forum Karlin, który to początkowo miał być główną osią filmu.

Film Ewa Farna 10: Skazana na busa pokazuje piosenkarkę w wielu różnych rolach i na etapie podejmowania wielu ważnych decyzji czy to zawodowych czy też prywatnych – jakiś czas temu Ewa poinformowała fanów, ze wyszła za mąż. Nikt nie napisze lepszego scenariusza do takiego filmu niż samo życie.

Dokument pojawi się jednocześnie na rynku polskim i czeskim dlatego są w nim napisy. Farna przechodzi płynnie z czeskiego do polskiego i tłumaczy, dlaczego o niektórych rzeczach aż do tej chwili nie mówiła publicznie. „W dzisiejszym świecie pełnym hashtagow i napisów trudno mi czasem rozmawiać o rzeczach, kiedy nie mogę dodać kontekstu i opowiedzieć o tym jak chce. Nie mogę się wiec doczekać dokumentu, który jest moja „spowiedzią”, z której nikt nie może mnie wyciąć.”

(Visited 17 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 18 października, 2017
Close
%d bloggers like this: