Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Relacje

Paweł Domagała zagrał w Lublinie, relacja Michała Seremaka

Po raz pierwszy zachwycił mnie swoim talentem aktorskim, jednak równie dobrze Paweł radzi sobie na scenie, co udowodnił podczas koncertu w Lublinie.

Paweł Domagała jest w trakcie promowania albumu Opowiem Ci o mnie, którym zaskoczył nas dokładnie rok temu. Krążek ten spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności i zyskał już status Złotej Płyty. Sukces wiosennej trasy wyprzedanej do ostatnich miejsc sprzyjał zatem ogłoszeniu ponad 20 nowych koncertów tej jesieni!

>>PAWEŁ DOMAGAŁA ZAGRAŁ W LUBLINIE. SPRAWDŹ FOTORELACJĘ!<<

Koncert w lubelskim Centrum Spotkania kultur był drugim przystankiem obecnie trwającej trasy (listę pozostałych koncertów możesz zobaczyć pod tym linkiem). Artysta wraz ze swoim czteroosobowym zespołem zagrał ponad godzinne show, wykonując swoje najbardziej znane utwory takie jak Jestem Tego Wart, tytułowe Opowiem Ci O Mnie czy Gdybyś Była. Czym byłby koncert bez niespodzianek dla fanów? Paweł przygotował ich aż trzy! Były to zupełnie nowe, nigdzie wcześniej nieopublikowane utwory. Jednym z nich był bardzo pozytywny i melodyjny kawałek zatytułowany Człowiek, który był czwartkiem.

Bez wątpienia Paweł to człowiek o wielu talentach, w tym dużym talencie muzycznym. Płyta zarówno, jak i koncert to niezwykłe doświadczenie i przyjemność słuchania od pierwszych do ostatnich dźwięków.

Diana Berdak (c) MusicLovers.pl


Diana Berdak (c) MusicLovers.pl

>>PAWEŁ DOMAGAŁA ZAGRAŁ W LUBLINIE. SPRAWDŹ FOTORELACJĘ!<<

(Visited 14 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 16 października, 2017
Close
%d bloggers like this: