Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 2:45 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Fest Festival 2023 nie odbędzie się? Impreza zostanie odwołana?!

Wizja odwołania tegorocznej edycji Fest Festival 2023 chodziła za nami już od pewnego czasu. Wiele się mówiło, o sponsorach, którzy niechętnie dzielą się pieniędzmi na artystów oraz o problemach wykonawców i podwykonawców imprezy. Wszystko wskazuje na to, ze impreza zostanie za moment odwołana.

Od dzisiejszego ranka, 4 sierpnia 2023, do naszej redakcji spływały kolejne informacje o odwołaniu imprezy. Pisali nam o tym osoby zatrudnione do pracy ma backstage i obsługi artystów, lokalne firmy a także informatorzy MusicLovers.pl w kręgach organizatorów.

Informacje są przesyłane przez organizatorów do firm, które miały współtworzyć miasteczko festiwalowe a także do firm gastronomicznych.

NASZA REDAKCJA WYBIERA SIĘ WŁAŚNIE DO PARKU ŚLĄSKIEGO, ABY ZOBACZYĆ CO OBECNIE TAM SIĘ DZIEJE.

Mamy właśnie informacje od organizatorów, ze tegoroczna edycja się nie odbędzie. Przyczyną jest wycofanie się jednego z głównych sponsorów a Fest na szybko próbuje znaleźć nowego. Nikt nie chce się prawdopodobnie tego podjąć. Artyści już powoli odwołują swoje kontrakty. Możecie to łatwo sprawdzić, organizatorzy obecnie odwlekają sprawę.” – mówi nasz informator.

Podobne głosy słychać i u firm wynajętych na wydarzenie. W tym firm cateringowych, poniżej.

Słowa naszego informatora bardzo łatwo potwierdzić. Wpisując The Chemical Brothers i szukając ich koncertów, Polski nie ma na mapie. Podobnie z Peggy Gou.

Jak słyszymy to już nie pierwszy raz, kiedy firmy tracą pieniądze edukując się na Festa.

SPRAWA JEST ROZWOJOWA I BĘDZIEMY O WSZYSTKIM INFORMOWAĆ NA BIERZĄCO.

(Visited 187 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 4 sierpnia, 2023
Close
%d bloggers like this: