Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 8:53 pm DZIAŁ KONCERTY, Fotorelacje

Stromae wystąpił na FEST Festival 2022. Fotorelacja Kinga Wyszomirska

Zdecydowanie największą gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu był niesamowity artysta – Stromae. Twórca przeboju Alors on Danse, który zdobył popularność na całym świecie. Jego albumy sprzedały się w ponad 8,5 milionach egzemplarzy, co czyni go jednym z najbardziej rozpoznawalnych belgijskich artystów w historii.

Stromae ma na swoim koncie występy na renomowanych festiwalach na całym świecie, takich jak Coachella, Lollapalooza czy SXSW. Tym razem pojawił się również w Polsce. Jego ponad godzinny show w Parku Śląskim był pierwszym koncertem w naszym kraju.

Bez wątpienia Stromae podbił główną scenę w Parku Śląskim. Jego występ był prawdziwym wydarzeniem dla fanów, którzy od dawna czekali na okazję, by zobaczyć go na żywo w Polsce. Świadczą o tym tłumy zebrane pod sceną podczas koncertu, który były jednym z najliczniejszych frekwencyjnie podczas całej tegorocznej edycji.

Artysta zagrał swoje największe przeboje, ale także materiał z nowego albumu. Co więcej, przygotował show pełne wizualizacji, scenografii i emocji!

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 25 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: