Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Festiwal Into The Abyss odwołany!

Piąta edycja wrocławskiego festiwalu została odwołana! Festiwal Into The Abyss miał odbyć się 15 i 16 maja 2020 roku we wrocławskim klubie „Zaklęte Rewiry”.

Pandemia zaskoczyła cały świat. Ciągłe przedłużanie restrykcji, paraliż ruchu lotniczego, zamknięcie granic i rosnąca liczba zarażonych spowodowała nieuniknione – jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję Into The Abyss.” – ogłaszają organizatory

W najbliższych tygodniach uruchomione zostaną dla Was trzy możliwości wykorzystania posiadanych wejściówek:
– uhonorowanie wszystkich karnetów i biletów jednodniowych w nowym terminie;
– wymiana biletów a vouchery, pozwalające na zakup biletu na inny koncert;
– zwrot pieniądze wszystkim, którzy nie będą mogli lub chcieli skorzystać z żadnego z powyższych rozwiązań.

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które zakupiły bilety w sieci eBilet.pl proszone są o kontakt z infolinią, tel: (22) 122 80 99 Tymczasem dbajcie o siebie i o swoich bliskich, oraz zbierajcie siły podczas izolacji, bo ten stan kiedyś się skończy i znów zobaczymy się pod sceną!

Headlinerami tegorocznej edycji imprezy mieli być Paradise Lost oraz Venom, a na trzech scenach miało zaprezentować się ponad dwudziestu artystów z całego świata.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 17 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: