Kombinat – Festiwal Sztuki Nieprzymuszonej to spotkanie z artystami, którzy tworzą coś innego niż promuje i kreuje współczesna scena popkultury.

Celem projektu jest właśnie ukazanie sztuki niecodziennej, często dostępnej tylko w niszowych miejscach. Artyści, których zapraszają organizatorzy imprezy, mówią własnym głosem i podążają własną drogą indywidualnej, twórczej ekspresji. Festiwal kierowany jest do wszystkich. Ekipy Borówka Music i ChCK chcą, aby muzyka alternatywna stała się bardziej powszechna!

W poprzednich latach na imprezie grali m.in. Daria Zawiałow, DagaDana, Sasha Boole, Colours Of Bubbles (Litwa), Ragnar Ólafsson (Islandia) i inni.

Agencja Koncertowa Borówka Music i Chorzowskie Centrum Kultury zapraszają na III edycję festiwalu muzyki alternatywnej – Kombinat. W tym roku impreza odbędzie się w piątek, 8 listopada. Koncerty rozpoczną się o godz. 19:00. W ChCK (ul. Sienkiewicza) zagrają Kwiat Jabłoni, Leski, Verdiana Raw (Włochy) i Szklane Oczy. Bilety na festiwal są już w sprzedaży. Rozchodzą się ekspresowo!

Line up tegorocznej edycji:
19:00 – rozpoczęcie festiwalu
19:05 – 19:35 – Szklane Oczy
19:45 – 20:20 – Leski
20:30 – 21:05 – Verdiana Raw
21:15 – 22:30 – Kwiat Jabłoni