Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni wspólnie reinterpretują utwór „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”

Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni połączyli siły, tworząc własne reinterpretacje największego przeboju Skaldów – Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał.

Z okazji 85-lecia Tymbarku każdy z artystów przygotował swoją autorską wersję utworu znanego także z komunikacji marki. Cztery wersje piosenki można dowolnie miksować dzięki interaktywnemu teledyskowi, a nawet samemu dołączyć do zaangażowanych w akcję muzyków, korzystając z innowacyjnej aplikacji wykorzystującej technologię „deep fake”.

Co się wydarzy, gdy Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i zespół Kwiat Jabłoni wezmą na warsztat jeden z najpopularniejszych polskich utworów o miłości? Odpowiedź jest bardzo prosta – powstaną cztery absolutnie wyjątkowe i autorskie reinterpretacje! Każdy z muzyków zmierzył się z przebojem Skaldów i nadał mu własny, niepowtarzalny charakter. Taką muzyczną mieszankę zainicjowała marka Tymbark, z którą nieodzownie związany jest przebój „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”.

Oficjalny teledysk zaczyna się od popowej wersji Sanah. Następnie usłyszeć można Artura Rojka znanego z klimatów alt oraz rockowych. Kolejna muzyczna wolta następuje w trzeciej zwrotce – wszystko dzięki Vito Bambino. Utwór kończy natomiast duet Kwiat Jabłoni, wprowadzając słuchaczy w folkowo-popowy nastrój.

Klip można zobaczyć i dowolnie przerabiać na www.wszystkomimowi.pl . Teledysk wyreżyserował Krzysztof Grajper, a produkcją części interaktywnej zajęło się studio Panowie Programiści.

(Visited 48 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 12 sierpnia, 2021
Close
%d bloggers like this: