Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Festiwal Kozienalia 2020 odwołany z powodu koronawirusa! #zostańwdomu

Niestety epidemia koronawirusa uderza w kolejne sektory branży muzycznej, której nieodłącznym elementem są imprezy studenckie zwane juwenaliami.

Jedna z największych imprez studenckich we wschodniej Polsce została odwołana ze względu na panującą pandemię Sars-CoV-2. Mowa tutaj o lubelskich Kozienalich 2020.

W 2020 nie pójdę na Kozienalia! – obecnie pod taką nazwą, a nie jak zazwyczaj po prostu Kozienalia 2020 dzisiejszego wieczoru zapowiedziano coroczną imprezę.

Od początku wiedzieliśmy, że kolejna edycja Lubelskich Dni Kultury Studenckiej będzie wyjątkowa, ale nie sądziliśmy, że aż tak. W trosce o studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, żaków innych lubelskich uczelni oraz mieszkańców Lublina i regionu włączamy się do akcji #studentsamwdomu.” – czytamy w komunikacie

Jak zapowiadają organizatorzy: Na organizację festiwalu, dobrą muzykę i spotkania z przyjaciółmi przyjdzie jeszcze czas, lepszy czas, Studencie #zostańwdomu

W poprzedniej edycji imprezy mogliśmy usłyszeć m.in. Cleo, Natalię Nykiel, The Dumpling, Sonbird, Bass Astral x Igo, Nosowską czy zagraniczną gwiazdę Ofenbach.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/211584593459600

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 7 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: