Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

FKA twigs z nową piosenką

Zmysłowość, intymność i elegancja. Tak w kilku słowach można opisać występy FKA twigs na żywo. Charyzmatyczna wokalistka, która jest odpowiedzialna za stworzenie jednego z ciekawszych albumów minionego roku, zaprezentowała na żywo swoją najnowszą piosenkę.

Tahliah Debret Barnett, bo tak naprawdę nazywa się artystka, krążkiem „LP1” zelektryzowała krytyków muzycznych i słuchaczy. Niektórzy uznają, że debiutanckim materiałem wytycza nowe, nieodkryte ścieżki współczesnego, brytyjskiego trip – hopu.

Po serii nagród i wyróżnień kompozytorka i autorka tekstów postanowiła nie zwalniać tempa. FKA twigs udała się na trasę koncertową (która nie ominęła również warszawskiego Basenu), swoją choreografią i wokalem zachwycając rzeszę publiczności. Piosenkarka o jamajskich korzeniach rozpieszcza  fanów – oprócz kawałków z debiutanckiego wydawnictwa prezentuje na żywo nowy materiał.


Premierową kompozycję, która została zatytułowana „Figure 8”, zarejestrował na krótkim filmie jeden z obecnych na jej australijskich występach.  Choć jakość nagrania z klubu 170 Russell w Melbourne pozostawia wiele do życzenia, nie możemy przestać zachwycać się nierówną, dopracowaną linią rytmiczną utworu. Czekamy na więcej!

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Last modified: 31 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: