Gabi Drzewiecka, jedna z najlepszych dziennikarek muzycznych w Polsce rozpoczyna stałą współpracę z platformą muzyczno – rozrywkową TIDAL.

Pierwsze wspólne projekty przeprowadzone zostały w zeszłym roku, gdy w aplikacji pojawił się prowadzony przez dziennikarkę podcast Gabinet Dźwięku. Wszystkie rozmowy dostępne są do odsłuchu wyłącznie w serwisie TIDAL. Dotychczas gośćmi byli m.in. Ten Typ Mes, Bartek Królik, Sonar Soul, Ifi Ude, Mary Komasa, Mery Spolsky, Łaki Łan, Kuba Karaś i Piotr Rogucki.

Dzięki rozszerzeniu współpracy z dziennikarką użytkownicy TIDAL będą mogli spodziewać się relacji Gabi Drzewieckiej z najważniejszych polskich i zagranicznych wydarzeń muzycznych, rozmów z gwiazdami jak i nowinek ze świata muzyki.

Dziennikarka związana jest ze stacją TVN, prowadzi program „Nowa Tonacja” w Canal Plus, współpracowała z Chillizet. Fani jej gustu mogli również usłyszeć jej playlisty na autorskiej składance „Gabinet Dźwięku”. Ma na swoim koncie wywiady z największymi gwiazdami światowej sceny muzycznej. Ed Sheeran, Sting, Slash, Erykah Badu, Jack White, Anderson Paak, Bryana Adams, Roisin Murphy, Depeche Mode, Linkin Park, Sean Paul, Jason Derulo, Alessia Cara, Carlos Santana, Khalid czy G Eazy to tylko niektórzy z artystów, z którymi miała okazję rozmawiać Gabi Drzewiecka.