Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 11:18 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Glastonbury Festival za nami! Znamy daty przyszłorocznej edycji.

Organizatorzy już teraz dziękują wszystkim, którzy przybyli na Glastonbury 2023 lub obejrzeli transmisję z tego niezwykłego festiwalu w rekordowej, niespotykanej dotąd liczbie telewidzów z własnych domów.

Wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się na terenie Worthy Farm, przyciągnęło artystów i fanów z całego świata. Na scenie pojawili się m.in: Arctic Monkeys, Gun’s N’ Roses, Lizzo, Elton John, Lil Nas X czy Lana Del Rey.

Dostępna już jest możliwość zamówienia oficjalnych produktów Glastonbury 2023, takich jak koszulki, bluzy i plakaty. Wszystko to jest dostępne w sklepie internetowym festiwalu, gdzie można również znaleźć kolekcje z poprzednich lat.

Dla wszystkich zainteresowanych – mamy dobre wieści na temat kolejnej edycji. Glastonbury 2024 odbędzie się od środy, 26 czerwca do niedzieli, 30 czerwca. Bądźcie gotowi na kolejną porcję wspaniałej muzyki, niesamowite występy i niezapomniane chwile spędzone na festiwalu!

Jeśli nie mieliście okazji być na miejscu, nie martwcie się! BBC ponownie dostarczyło niesamowite transmisje z festiwalu, a mieszkańcy Wielkiej Brytanii mają teraz cztery tygodnie na nadrobienie wszystkich występów dzięki iPlayerowi. Ponadto, widzowie z całego świata mogą zobaczyć jedno nagranie każdego z artystów na kanale YouTube BBC.

(Visited 181 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 27 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: