Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 8:47 pm DZIAŁ NEWS

Beyonce i Jay-Z wylądowali późnym popołudniem w Warszawie! Wiemy, gdzie przenocuje.

Dwa wyjątkowe koncerty Beyonce na PGE Narodowym w Warszawie już dziś i jutro. W ciągu tych intensywnych dni będzie miała wsparcie zarówno swojego zespołu i małżonka.

Tak zgadza się, Jay-Z przyleciał prywatnym samolotem wraz z gwiazdą, oczywiście w otoczeniu ochroniarzy. Para miała na sobie sportowe ubrania i „niewielką” ilość walizek.

Przed wielkim koncertem mieliśmy okazję zobaczyć Beyoncé w sportowym stroju. Podobnie jak ona, Jay-Z również wybiera taki styl. Miał na sobie kolorowy dres marki Puma. Do tego założył biały T-shirt oraz stylowy kapelusz w formie bucket hat.

Według informatora z portalu Pudelek, artystka planuje nocować w warszawskim hotelu Raffles. Za jedną noc w ekskluzywnym apartamencie, Beyoncé może zapłacić blisko 30 tysięcy złotych. Hotel ten jest jednym z najbardziej luksusowych w stolicy i przyciąga najbardziej wymagającą klientelę swoim eleganckim wystrojem.

Podobno na specjalne życzenie wokalistki, zostanie zarezerwowane całe piętro, aby zapewnić jej prywatność i zapobiec ewentualnym zakłóceniom podczas przygotowań do występu na warszawskim stadionie. W Rafflesie Beyoncé będzie miała do dyspozycji luksusowe kosmetyki, bogatą kolekcję książek oraz wygodne łóżko. Bez wątpienia, brak komfortu nie będzie tu problemem dla artystki.

Zdjęcia: EN (Plotek)

(Visited 219 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 27 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: