Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 11:47 pm DZIAŁ NEWS

Zendaya wystąpi na Open’erze? Gwiazdę widziano dziś na koncercie Beyonce w Warszawie!

Koncert Beyonce w Warszawie przyciągnął mnóstwo sław. Jak sie okazuje nie tylko polskich, ale również zagranicznych. Na PGE Narodowym, oprócz rodzimych celebrytów, najprawdopodobniej pojawiła się niezwykła para – Zendaya i Tom Holland.

Warszawski koncert Beyonce tak jak wspominaliśmy już, to zdecydowanie jeden z najgłośniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce tego roku.

Okazuje się, że warszawski koncert przyciągnął nie tylko polskich wielbicieli artystki. Zaskoczeniem jest bowiem to, że na Stadionie Narodowym pojawili się zagraniczni celeryci!

Wielu fanów zaczęło dzielić się zdjęciami i nagraniami, na których można dostrzec nikogo innego jak Zendayę i Toma Hollanda! Obecność tego aktorskiego duetu jest ogromnym zaskoczeniem, ponieważ rzadko można ich zobaczyć razem.

Na niektórych fotografiach można dostrzec również znaną z serialu „Euforia” Hunter Schafer. Wydaje się, że także ona była obecna na koncercie.

W tym momencie należy wspomnieć, że już niedługo odbędzie się festiwal Opener, a na jego scenie pojawi się Labrinth, twórca popularnych utworów do tego serialu. Wystąpi on na Scenie Głównej już 1 lipca.

Według nas może oznaczać to tylko jedno – Zendaya może niespodziewanie dołączyć do wokalisty podczas festiwalu w Gdyni! W końcu to jedyny koncert Labrintha w te wakacje w Europie!

(Visited 195 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 27 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: