Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Green Day wystąpi w Krakowie!

Najbardziej niepokorne i przebojowe punkrockowe trio na jedynym koncercie w Polsce! Już 21 stycznia 2017 r. w Tauron Arenie Kraków wystąpi Green Day! Zespół pojawi się w Polsce w ramach trasy promującej swój najnowszy krążek, „Revolution Radio”, który ukaże się 7 października. Gość specjalny: The Interrupters. Organizatorem koncertu jest Charm Music.

Pierwsza część trasy koncertowej Green Day rozpoczęła się 20 września występem w amerykańskim St. Louis. Na Stary Kontynent trio przeniesie się 10 stycznia, by koncertem w Turynie zainicjować europejską trasę, która będzie wiodła przez największe hale koncertowe, grupa wystąpi w sumie na 19 koncertach w 11 krajach, a 21 stycznia formacja zaprezentuje się polskiej publiczności! Formacja potwierdziła także występ na dwóch niemieckich festiwalach w 2017 r., Hurricane i Southside Festival. W roli supportu na europejskiej trasie Green Day towarzyszyć będzie amerykańska grupa The Interrupters.

Koncert zespołu Green Day odbędzie się w Tauron Arenie Kraków 21 stycznia 2017 r. Start godz. 19:00. Otwarcie bram: godz. 18:00.

Organizatorem koncertu jest agencja Charm Music.

Informacje o biletach są dostępne na stronie: www.eventim.pl.

Green Day

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 22 października, 2016
Close
%d bloggers like this: