Spędzenie czasu w domu to idealny okres na odkrywanie nowej muzyki.

Z tej okazji znani influencerzy i gwiazdy ułożyły specjalne playlisty, dzięki którym poznamy ich upodobania muzyczne. W akcji wzięli udział m.in. Gabi Drzewiecka, Travelicious, Piotr Bratosiewicz, Zosia Zborowska, Andrzej Wrona, Natalia Kusiak, Rozkoszny czy Maria Winiarska.

Wspólną playlistę ułożyli Zosia Zborowska i Andrzej Wrona. Na Kwarantanna do kwadratu są wszystkie ulubione numery pary, takie jak In The End Linkin Park czy Jolene Dolly Parton.

Własną playlistę stworzyła też mama Zosi, Maria Winiarska, która pozwala jej nie zwariować spędzając czas w domu z mężem i dwoma psami. W zestawieniu znajdziemy zarówno sentymentalne przeboje, jak i piosenki do tańca. 

Playlista ułożona przez Travelicious to ponad dwie godziny świetnej muzyki, która na pewno wprowadzi Was w dobry nastrój i sprawi, że poczujecie przypływ optymizmu. Na Cheer Up! znalazły się takie hity jak Ain’t Nobody Chaki Khan, I’m Coming Out Diany Ross czy Faith George’a Michaela.

Natalia Kusiak ułożyła playlistę składającą się z piosenek, które umilą Wam czas niezależnie od tego, czy okres izolacji spędzacie sami, czy też macie wokół siebie bliskich.

Piotr Bratosiewicz umieścił na swojej playliście utwory m.in. Billie Eillish, Mumford & Sons i The Lumineers namawiając tym samym do zwolnienia tempa i próby poczucia, potrzebnego w obecnej sytuacji, spokoju. 

Specjalną wersję Gabinetu Dźwięku przygotowała też Gabi Drzewiecka. Możemy na niej usłyszeć najlepsze piosenki polskich i zagranicznych artystów. Wyspa Natalii Przybysz czy Spotlight Jessie Ware to tylko niektóre pozycje, które wybrała dziennikarka.