Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

HAIM w Polsce!

HAIM ogłaszają europejską trasę koncertową. Siostry zagrają szereg koncertów w czerwcu br. W tym 7 czerwca 2018 w Warszawie w Klubie Stodoła.

Po zwycięstwie w Best International Band podczas środowych nagród NME i nominacji do Best International Group w przyszłotygodniowych BRIT AWARDS, trio z Los Angeles, HAIM, jest gotowe na najbardziej wyczekiwaną trasę koncertową tego lata. Koncerty w Wielkiej Brytanii i Irlandii rozpoczną się 10 czerwca w Glasgow w O2 Academy, a zakończą w słynnym londyńskim Alexandra Palace w piątek 15 czerwca. Bilety w sprzedaży od 23 lutego, a przedsprzedaż rozpocznie się 21 lutego.

Trasa koncertowa jest następstwem niespodziewanie elektryzującego koncertu w Electric Ballroom w Londynie i triumfujących setów podczas festiwali Reading & Leeds oraz Glastonbury w zeszłym roku. =

Trasa w Wielkiej Brytanii i Europie rozpocznie się od koncertu w Primavera Sound w Barcelonie w piątek 1 czerwca, a zakończy się występem podczas festiwalu Rock in Rio w dniu 23 czerwca w Lizbonie. Album Something To Tell You, plasujący się na #2 w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej dziesiątce w USA, dostępny w sprzedaży!

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 lutego, 2018
Close
%d bloggers like this: