Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Harry Styles wystąpi w Polsce!

Harry Styles ogłasza na 2020 rok trasę koncertową Love On Tour, która promować będzie jego nadchodzący album Fine Line. Artysta przyjedzie do Polski na jedyny koncert!

Trasa rozpocznie się w kwietniu w Wielkiej Brytanii, a następnie zawita do innych krajów w Europie i do Ameryki Północnej. Trasa zakończy się w Meksyku w październiku. W Polsce artysta wystąpi w TAURON Arenie Kraków 10 maja! Ogólna sprzedaż biletów na wszystkie koncerty startuje w piątek 22 listopada. Na koncert w Polsce – o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Dolar z każdego biletu zostanie przeznaczony na lokalne organizacje charytatywne.

Jako support w Europie wystąpi wschodząca gwiazda popu – King Princess (15 kwietnia – 31 maja), w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie – piosenkarka i autorka tekstów Jenny Lewis (26 czerwca – 5 września), a w Meksyku jamajska piosenkarka reggae Koffee (29 września – 3 października).

Długo wyczekiwany album artysty Fine Line ujrzy światło dzienne 13 grudnia. Album dostępny jest już w przedsprzedaży. Nowy materiał artysty będzie dostępny w trzech wariantach: na CD, winylu oraz w wersji specjalnej, zawierającej 32-stronicową książeczkę z ekskluzywnymi zdjęciami zrobionymi w czasie powstawania płyty.

(Visited 28 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 13 listopada, 2019
Close
%d bloggers like this: