Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

HEY zaprasza do Krakowa!

Już za miesiąc w krakowskim klubie Kwadrat zagra zespół Hey! Koncert jest częścią trasy koncertowej promującej wydany ostatnio album Błysk.

Hey to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych. Od 1992 r. ich twórczość – znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej – szybko zjednały sobie publiczność. Pierwsza płyta Hey’a Fire wydana w 1993 r. jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych.

Również w 2014 roku zespół wyruszył w trasę HEY Unplugged po niecałych 7 latach od wydania albumu z serii MTV Unplugged. Na potrzeby tej wyjątkowej trasy skład zespołu został poszerzony o doskonałych muzyków. Znane utwory HEYa uzyskały akustyczne aranżacje, a wśród gości na scenie pojawiła się Agata Kulesza. Natomiast, nowy, studyjny album miał swoją premierę 22 kwietnia br.. Jego tytuł to BŁYSK, a promują go single Prędko, prędzej oraz Historie – obydwa utwory dotarły do 1 miejsca legendarnej LP3. Trasa koncertowa „BŁYSK” rozpoczęła się 7 października w Zabrzu, a zakończy 18 grudnia w Krakowie.

HEY
Kraków – 18.12.2016 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 60zł, w dniu koncertu 70zł

hey

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 20 listopada, 2016
Close
%d bloggers like this: