Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Hey „Najmniejszy Koncert Świata”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Napisać, że zespół Hey to legendy polskiej muzyki rockowej, to tak jak nic nie napisać. Nie mogło ich zabraknąć w naszym cyklu! Dzisiejszy koncert powstał w ramach inicjatywy Najmniejszy koncert świata. Jest to cykl zamkniętych koncertów organizowanych przez stację radiową Roxy FM dla słuchaczy. Przedsięwzięcie charakteryzowało się ograniczeniem liczby uczestników: początkowo artyści występowali dla dziesięciu osób, od 2009 r. dla dwudziestu.

Hey powstał w Szczecinie, jest to grupa rockowa, jedna z najpopularniejszych polskich zespołów lat 90. XX wieku. Hey powstał w czerwcu 1992 roku z inicjatywy gitarzysty i kompozytora Piotra Banacha z Kasią Nosowską na wokalu przez cały okres działalności. Zespół wydał łącznie 11 studyjnych albumów. Ostatni z nich to wydany w 2016 roku album Błysk. W 2017 roku po niezwykle udanej i wyprzedanej trasie koncertowej Fayrant Tour oraz po wydaniu podsumowującego albumu C.D.N zespół zawiesił działalność. Hey i Katarzyna są najczęściej nominowanymi artystami w historii nagród Fryderyk, a zdobyli ich w sumie 23.

(Visited 33 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 29 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: