Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Irena Santor wystąpi w Świdniku pod Lublinem!

Irena Santor – niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka w tym roku obchodzi diamentowy jubileusz pracy. Świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej
JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. Tych lat nie odda nikt, Powrócisz tu, Już nie ma dzikich plaż, Embarras.

Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Artystkę, piosenki które z Jej punktu widzenia były i są ważne, melodie które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia.

Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, które odbędzie się już 2 lutego 2020 roku w Sali Widowiskowej Kina Lot w Świdniku pod Lublinem. Koncert został zaplanowany na godzinę 18:00.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 22 stycznia, 2020
Close
%d bloggers like this: