Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

John Legend i niezwykle wzruszający teledysk do „Bigger Love”

Miesiąc temu, 17 kwietnia, swoją premierę miał utwór Bigger Love, który jest kolejnym zapowiadającym nadchodzącą płytę artysty. Dziś otrzymaliśmy wzruszający teledysk do tego rytmicznego, tropikalnego, pozytywnie nastrajającego kawałka.

Klip w układzie wertykalnym składa się z połączonych ze sobą krótkich filmików (nagranych telefonem, zrzutów ekranu, Insta stories, TikToków, różnego rodzaju wideoczatów, postów z portali społecznościowych), przedstawiających współczesną codzienność ludzi z całego świata w czasie pandemii. Na nagraniach widzimy muzykujących przez okna i balkony sąsiadów, rodziców bawiących się w domach ze swoimi dziećmi, wnuków dzwoniących do dziadków, tańczące pielęgniarki, osoby szyjące maseczki. Rozłąka z najbliższymi, sąsiedzka pomoc i walka z niewidzialnym przeciwnikiem to realia, w jakich dziś przyszło nam żyć.

Niezwykle poruszający klip Legenda niesie przesłanie miłości i nadziei na lepsze jutro, jeśli tylko dziś będziemy trzymać się razem. W teledysku wzięły udział osoby z całego globu, m.in. z Brazylii, Czech, Ghany, Indii, Południowej Afryki, Tajlandii, Iranu, Kanady, Islandii, Syrii, Chin.

Zachęcamy do obejrzenia tego niezwykłego teledysku i pozostawiamy przesłanie Bigger Love: „Bo mamy większą miłość, nigdy się nie poddamy. (…) Nikt nas nie pokona, mamy większą miłość”.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 13 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: