Miesiąc temu, 17 kwietnia, swoją premierę miał utwór Bigger Love, który jest kolejnym zapowiadającym nadchodzącą płytę artysty. Dziś otrzymaliśmy wzruszający teledysk do tego rytmicznego, tropikalnego, pozytywnie nastrajającego kawałka.

Klip w układzie wertykalnym składa się z połączonych ze sobą krótkich filmików (nagranych telefonem, zrzutów ekranu, Insta stories, TikToków, różnego rodzaju wideoczatów, postów z portali społecznościowych), przedstawiających współczesną codzienność ludzi z całego świata w czasie pandemii. Na nagraniach widzimy muzykujących przez okna i balkony sąsiadów, rodziców bawiących się w domach ze swoimi dziećmi, wnuków dzwoniących do dziadków, tańczące pielęgniarki, osoby szyjące maseczki. Rozłąka z najbliższymi, sąsiedzka pomoc i walka z niewidzialnym przeciwnikiem to realia, w jakich dziś przyszło nam żyć.

Niezwykle poruszający klip Legenda niesie przesłanie miłości i nadziei na lepsze jutro, jeśli tylko dziś będziemy trzymać się razem. W teledysku wzięły udział osoby z całego globu, m.in. z Brazylii, Czech, Ghany, Indii, Południowej Afryki, Tajlandii, Iranu, Kanady, Islandii, Syrii, Chin.

Zachęcamy do obejrzenia tego niezwykłego teledysku i pozostawiamy przesłanie Bigger Love: „Bo mamy większą miłość, nigdy się nie poddamy. (…) Nikt nas nie pokona, mamy większą miłość”.