Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Szymon Chodyniecki powraca z nowym singlem! Posłuchaj utworu „Zadyma”

Szymon Chodyniecki powraca z nowym singlem pt. „Zadyma”. Jak mówi, utwór ten pokazuje jak bardzo ważną rolę w życiu odgrywają słowa i czyny. To poprzez nie wyrażamy, jakimi jesteśmy ludźmi i gdzie leżą granice naszych duchowych możliwości.

Dusza szargana przez zewnętrze bodźce jest jak rozrzucone puzzle, których ułożenie oznacza porządek i wewnętrzną harmonię.

W zależności od spojrzenia, z każdej sytuacji może płynąć nauka, za którą możemy być wdzięczni. To wewnętrzna przemiana i nowe spojrzenie na relację z drugim człowiekiem oraz zdaniu sobie sprawy z tego, że drobne sprzeczki są tak naprawdę nieistotne.

To co jest ważne, to wzajemne zrozumienie, rozmowa i poukładanie wszystkiego w rozumie i sercu, aby nie było w nich „Zadymy”.

Premiera odbędzie się o godzinie 12:00.

Szymon Chodyniecki to utalentowany kompozytor, autor tekstów, producent i wokalista. Swój debiutancki album „Przeciwności” wydał w 2016 roku. Pochodzące z płyty single „Sam na sam” (status potrójnej Platynowej Płyty), „Drogowskaz”, „Z całych sił” (status Złotej Płyty) były chętnie grane przez stacje radiowe i dały artyście dużą rozpoznawalność.

(Visited 30 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: