Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 6:14 pm DZIAŁ NEWS, Teledyski

Doda ponownie nas zaskakuje! Wydała teledysk do „Pewnie już wiesz”.

Nieoczekiwanie, artystka postanowiła wydać teledysk do swojego utworu o tytule Pewnie już wiesz i zadedykować go swoim fanom.

W tym lirycznym teledysku, który został nakręcony przy użyciu techniki mastershot, Doda stworzyła wizualną oprawę, która doskonale wpisuje się w kontekst jej utworu. Teledysk nie tylko uzupełnia muzyczne przesłanie, ale także eksploruje emocje i przekaz artystki na jeszcze głębszym poziomie.

Ta wizualna oprawa stanowi integralną część tworząc spójną narrację między muzyką, tekstem a obrazem nadając piosence niezwykły wydźwięk. Ten teledysk stanowi dopełnienie jej ostatniego albumu i będzie to ostatnie wideo je promujące.

To mój szósty a zarazem ostatni teledysk z „Aquarii” (do co drugiej piosenki z płyty powstał klip). Dziękuję, że towarzyszyliście mi podczas tej drogi, bardzo oczyszczającej, ale jednocześnie trudnej. Opowiedziałam Wam o moim piekle i o tym jak przeszłam przez nie sama. A Wy czekaliście na mnie, wiec oddaje w Wasze ręce teledysk do utworu „Pewnie już wiesz”. To Wasza ulubiona piosenka, która pokryła się złotem, zanim jeszcze weszłam na plan teledysku. Pierwszy raz w swoim życiu zrealizowałam teledysk techniką mastershot. Moja wizja, mój scenariusz, moje serce. Ode mnie dla Was, z podziękowaniami. Oto on.” – opowiada Doda

(Visited 125 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 26 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: