Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Książki

Kanye West. Bóg i potwór – premiera książki 14 czerwca

To najbardziej kochany, znienawidzony, podziwiany, wyszydzany, stawiany na piedestale, wykpiwany i niedający się zignorować raper na świecie. Samozwańczy bóg i pieprzony potwór.

Książka Kanye West: Bóg i potwór opisuje losy jednej z najbardziej kontrowersyjnych osobowości popkultury. Arogancki czy pewny siebie? Artysta o niewyparzonym języku czy głos młodej generacji? Ikona czy przedmiot żartów?

Niniejsza biografia pozwala śledzić losy artysty, poczynając od okresu dorastania na przedmieściach Chicago, szkołę artystyczną, szlifowanie umiejętności rapowania i przełomowy w jego życiu wypadek samochodowy, aż po zdobycie globalnej sławy na miarę XXI wieku. Kanye West nagrywał w najlepszych studiach z najbardziej cenionymi w biznesie muzycznym artystami, rewolucjonizując scenę hiphopową każdym swoim kolejnym posunięciem. Kanye West zdołał również zrujnować dla Taylor Swift galę rozdania MTV Music Awards w roku 2009, powiedzieć telewizji publicznej, że „George Bush nie dba o czarnych obywateli” oraz odnaleźć bratnią duszę w osobie wpływowej Kim Kardashian.

Wgłębiając się w życie artysty, śledząc rozwój jego muzyki oraz podejmując polemikę z najbardziej utartymi przekonaniami na jego temat, „Kanye West: Bóg i potwór” stanowi najdokładniejszą biografię tej kontrowersyjnej ikony popkultury. Książka wzbogacona została również o cytaty i wypowiedzi wszystkich najważniejszych osób, które odcisnęły swoje piętno na niezwykłym życiu Kanye’a Westa.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 7 czerwca, 2017
Close
%d bloggers like this: