Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 10:25 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Kazior łączy siły z Kazem Bałagane. Nowy singiel już dostępny!

Kazior i Kaz Bałagane prezentują nowy singiel, który jest zapowiedzią nadchodzącego albumu Kaziora, planowanego na jeszcze ten rok!

Kazior i Kaz Bałagane połączyli swoje siły, tworząc singiel o nazwie Biały Jezus, który reprezentuje najwyższy poziom nowoczesnego ulicznego trapu. Okładka singla przedstawia postać Jezusa z twarzą przypominającą Pablo Escobara.

Ten singiel jest zapowiedzią najnowszego albumu Kaziora, który będzie trzecim wydawnictwem rapera w tym roku, reprezentującym wytwórnię GM2L. Kazior nie zwalnia tempa wydawniczego, a jego forma artystyczna i pomysły nadal ewoluują.

W ostatnich miesiącach Kazior podzielił się z fanami swoimi projektami, takimi jak EP-ka DM oraz mixtape o nazwie Słuchaj bo nie mogę na to patrzeć. Mixtape ten nawiązywał stylistycznie do serii mixtape’ów Dedication Lil Wayne’a. Na tym projekcie Kazior przedstawił remiksy znanych hitów, zarówno polskich, jak i międzynarodowych, wzbogacając je mocnymi linijkami i spostrzeżeniami na temat obecnego stanu polskiej sceny rapowej. Raper wywołał tym projektem pewne kontrowersje.

(Visited 136 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 16 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: