Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 10:35 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Agnieszka Chylińska publikuje kolejny singiel! Niekwestionowana królowa przebojów promuje ostatnio wydany album.

Agnieszka Chylińska wraca z nowym, wzruszającym singlem pochodzącym z albumu NEVER ENDING SORRY. Ten utwór przenika głęboko serca słuchaczy, oddając niezwykłą emocjonalną moc artystki. Agnieszka kontynuuje swoją artystyczną podróż, dostarczając niezapomnianych chwil i poruszających treści za pośrednictwem swojej muzyki.

Po wydaniu zaskakującego manifestu w utworze Jest nas więcej, energetycznego hitu Kiedyś do Ciebie wrócę oraz wzruszającego singla Draniu, nadszedł czas na premierę czwartego utworu z albumu NEVER ENDING SORRYKochaj Ją.

Gdy wygasają zakochanie i namiętność, a my czujemy się bardziej użyci niż kochani, czas na prawdę. Prawdę często bolesną, taką, której nie chce się uznać, zobaczyć i przyjąć. Wtedy nadchodzi chwila wyboru. Możemy dalej żyć w mydlanej bańce naszych wyobrażeń, by nie musieć cierpieć. Możemy też dojrzeć, nabrać powietrza w piersi i powiedzieć NIE. Do tego potrzeba odwagi, ale też czasu i poznania siebie na tyle, by w końcu siebie…pokochać. W prawdzie.” – mówi o najnowszej premierze sama artystka.

(Visited 137 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 16 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: