Absolutny fenomen muzyczny, ukraiński zespół KAZKA rozpoczyna swoją pierwszą światową trasę koncertową – na trasie miasta Europy i Ameryki Północnej.

KAZKA to ukraińska sensacja i odkrycie roku! Ten utalentowany zespół jest pierwszą ukraińskojęzyczną grupą, która dostała się do TOP 10 Global Shazam w kategorii najlepszy wykonawca wśród krajowych artystów i 100 najlepszych klipów na YouTube. Jak gwiazda z nieba, zespół wpadł na scenę muzyczną i natychmiast podbił serca wszystkich swoimi unikatowymi utworami i niesamowitymi głosami.

KAZKA to obecnie muzyczny zespół numer 1 na Ukrainie, Białorusi, w Bułgarii, Rosji, Kazachstanie i wielu innych krajach. Sukces tej grupy wynika z wyjątkowego głosu wokalistki Sashy, utalentowanego muzyka Dmitry’ego i opanowania multiinstrumentalisty Nikity. KAZKA to bez wątpienia definicja nowego stylu w muzyce!

Muzyka zespołu to wyjątkowy pop z elementami electro-folkowymi wykonanymi w języku ukraińskim. Ich debiutancki albumu Karma składa się z dziesięciu zmysłowych piosenek o miłości, rozczarowaniu, nadziei i marzeniach. Główny hit Plakala ma ponad 120 milionów wyświetleń na YouTube i prowadzi na listach najczęściej słuchanych utworów za naszą wschodnią granicą.

KAZKA
8 marca 2019
Warszawa, Klub Stodoła
Bilety są do nabycia na www.makroconcert.pl. www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.stodola.pl, www.ticketclub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.