Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Red Lips wspólnie z Janem Borysewiczem! Posłuchaj „Gdy nie dzwonisz”

W pierwszy dzień świąt zespół postanowił sprawić fanom niespodziankę i zaprezentować w sieci długo wyczekiwany singiel Gdy nie dzwonisz nagrany wspólnie z Janem Borysewiczem.

Pierwszy raz spotkali się w 2016 roku, kiedy Jan Borysewicz nagrywał płytę Kawa i dym. Ruda została zaproszona do udziału w tym krążku i zaśpiewała utwór Zostanę z Tobą na zawsze. Nowy singiel to autorska kompozycja Jana Borysewicza, do której tekst napisał Wojciech Byrski.

Pierwsza jej studyjna wersja powstała już dosłownie w 24 godziny po tym, jak Janek przedstawił nam próbne nagranie linii melodycznej wraz z tekstem. Chwile później powstała gitarowa, a jednocześnie bardzo nastrojowa aranżacja, na której Ruda subtelnie położyła swój wokal. Po wysłuchaniu wspólnie z Jankiem stwierdziliśmy, że zabrzmiała jak polska Sheryl Crow. Wyszło pięknie. – zdradza Lazer.

Jan Borysewicz to legenda polskiej muzyki rockowej, to dla mnie ogromny zaszczyt wykonywać jego utwór, jeszcze kilka lat temu nie śniłam nawet o tym, że będę miała okazje go poznać osobiście, teraz Janek gra solo we wspólnie wykonywanej przez nas piosence. To dla mnie coś naprawdę wyjątkowego i dlatego wybraliśmy na datę premiery równie wyjątkowe okoliczności. To nasz gwiazdkowy prezent dla fanów. – dodaje Ruda

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 27 grudnia, 2018
Close
%d bloggers like this: