Lady Gaga już rozpoczyna swoją rezydenturę w Las Vegas. Artystka zagra przez prawie rok ponad 30 koncertów. Pierwszy koncert już dziś, a relacja na bieżąco na naszym portalu!

Trasa koncertowa pod nazwą Enigma obejmie 32 koncerty w światowej stolicy hazardu – Las Vegas. Koncerty zostały podzielone na dwie części: Enigma i Jazz & Piano. Pierwsza z nich zawierać będzie przekrój największych hitów artystki, druga to bardziej intymne i spokojne spotkanie z artystką. Spektakle wyprodukowane są przez MGM Live Nation i zakończą się 8 listopada przyszłego roku.

Dzisiejszy koncert jest pierwszym, który rozpoczyna roczną rezydenture artystki w Las Vegas. My jesteśmy bardzo ciekawi, a Wy?

Po 22 na Youtube Lady Gaga zaprezentowała zwiastun Enigmy.

Koncert rozpoczął się po godzinie 5 rano polskiego czasu i trwał prawie 2 godziny. Gaga zaśpiewała łącznie 21 utworów, kilka razy zmieniała swoje kreacje. Na wielkim telebimie mogliśmy zobaczyć specjalnie przygotowane na tę okazję Interlude, w którym widzimy alter ego Gagi – Enigmę.

Nie zabrakło również wielu zaskoczeń. Show rozpoczęło się od Just Dance, które Gaga wykonała, latając nad głowami fanów. Podczas Scheisse, artystka pojawiła się w wielkim robocie. Wszystko to doprawione było strojami, które charakteryzowały różne etapy kariery wokalistki.

Lady Gaga – Enigma – Setlista

Artystka wykonała utwory z płyt The Fame (6 utworów), The Fame Monster (4 utwory), ARTPOP (2 utwory), Born This Way (6 utworów), Joanne (1 utwór). Podczas koncertu fani mogli usłyszeć też singiel zapowiadający film A Star Is Born – Shallow.

1. Just Dance
2. Poker Face
3. LoveGame
4. Dance In The Dark
5. Beautiful Dirty Rich
6. The Fame
7. Telephone
8. Applause
9. Paparazzi
10. Aura
11. Scheisse
12. Judas
13. Government Hooker
14. I’m Afraid of Americans (David Bowie cover)
15. The Edge Of Glory
16. Alejandro
17. Million Reasons
18. Yoü And I
19. Bad Romance
20. Born This Way
21. Shallow

Lady Gaga – Enigma – zdjęcia

Lady Gaga – Enigma – filmy
Jak Wam się podobało?