W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Anna Wyszkoni to obecnie jedna z najbardziej cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. 8 marca 2019 roku wokalistka zagrała w Radio Lublin. Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów Markiem Raduli. Koncert okazał się na tyle dobry, że słuchacze postanowili wyróżnić go mianem „Najlepszego Koncertu 2019 roku„. Dziś postanowiliśmy przybliżyć Wam ten koncert i zaprosić do wspólnego oglądania!

Piosenkarka ma w swoim dorobku niezliczoną ilość przebojów, nagród, wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie działa już prawie 25 lat! Ostatnia płyta pojawiła się w 2017 roku i nosi tytuł Jestem tu nowa. Pochodzący z niej utwór Nie chcę cię obchodzić zdobył tytuł przeboju Lata 2017 Radia RMF FM i Telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki Oszukać losMimochodemZanim to powiem czy ostatni Do Góry Nogami, które zdobywały szereg nagród i w kilka tygodni stawały się przebojami. Album uzyskał status platynowej płyty. W 2021 roku Anna Wyszkoni będzie obchodziła 25-lecie pracy artystycznej.

(Zapis koncertu rozpoczyna się w 6 minucie.)