Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Zestawienia

#ArtystaWDomu: Tych piosenek Stach Bukowski słucha w domu!

Święta w tym roku to czas, który niestety musimy spędzić w domu! Postanowiliśmy umilić Wam wraz z artystami nieco ten trudny dla wszystkich okres.

Od dawna apelujemy do wszystkich by pozostali w domu. Wszystko to po to, by jak najszybciej wrócić do normalności i pokonać naszego wroga, czyli wirusa Covid-19.

Przedstawiamy Wam zatem zestawienie 10 utworów, które słucha zespół Stach Bukowski podczas domowej kwarantanny. Posłuchaj utworów poniżej i znajdź jakieś dla siebie! Jednocześnie zespół zachęca do pozostania w domu podczas świąt!

Stach Bukowski to debiutujący zespół z Olsztyna, który z wielką pasją tworzy muzykę w stylu retro. Zespół wychowywał się na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Gra rocka, ale inspiruje się również muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Grupę tworzy Stach, który śpiewa i gra na perkusji, Agnieszka, która gra na basie oraz Robert, który trzaska dobre riffy na gitarze. 20 marca w sklepach pojawił się debiutancki album Stacha Bukowskiego Czerwony SUV. Krążek promują takie single jak Lew, Los oraz Pif-Paf.

1. Dua Lipa – Pretty Please

2. Muse – Panic Station

3. Tame Impala – Let it Happen

4. The Beatles – Penny Lane

5. Queen – Love Of My Live

6. Stach Bukowski – Czerwony SUV

7. Artur Rojek – Bez końca

8. PRO8L3M – W domach z betonu

9. AnnenMayKantereit x Parcels – Can’t Get You out of My Head (Cover)

10. Ray Charles – Unchain My Heart

(Visited 55 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 11 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: