Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Depeche Mode „One night in Paris”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Dziś obejrzymy wspólnie koncert Depeche Mode. One Night in Paris to wyjątkowy koncert, z którego powstało DVD. Koncert został nagrany w Palais Omnisports de Paris-Bercy, w Paryżu podczas trasy Exciter Tour w dniach 9 i 10 października 2001 roku.

Exciter Tour to kolejna trasa zespołu Depeche Mode promująca dziesiąty studyjny album grupy Exciter, który został wydany w maju 2001 roku. Pod koniec sierpnia 2001 r. grupa rozpoczęła europejski część, który rozpoczął się w Tallinie i zakończył na początku listopadaw Niemczech. Zespół odwiedził również Polskę, zagrał na początku września na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie. Podczas koncertu usłyszymy m.in. Never Let Me Down Again, Personal Jesus, Enjoy the Silence, The Sweetest Condition czy Dream On.

(Visited 68 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 22 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: