Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Inne

„Powrót z Bambuko” – nowa książka Nosowskiej

Już 16 września na księgarskich półkach pojawi się kolejna książka Katarzyny Nosowskiej. Jednak „Powrót z Bambuko” w wersji podstawowej (w miękkiej oprawie) można nabyć już teraz dzięki uruchomionej przedsprzedaży. Do kupienia jest także wydanie specjalne w twardej oprawie z pięcioma kartami z pięknymi grafikami autorstwa ilustratorki – Izabeli Kaczmarek-Szurek / Formallina Illustration. Obie wersje z autografem tylko na SKLEPMUZYKA.PL.

W tekstach promocyjnych książki możemy przeczytać:

„Jeśli się zastanawiasz, czy warto coś zmienić, czy opłaca się rzucać w ramiona nieznanemu, czy zawalczenie o siebie ma sens. Jeśli tęsknisz za tym niesamowitym i uwalniającym poczuciem wolności. Jeśli raz w tygodniu desperacko skreślasz liczby totolotka, przekonany, że do szczęścia potrzebne są pieniądze. Jeśli czarcia doba zdarza Ci się coraz częściej, a pandemia umocniła poczucie wyobcowania, przeczytaj Powrót z Bambuko – ta książka jest dla Ciebie.

Do Bambuko spadamy i jesteśmy strącani wszyscy. Przez całe życie. To nieuniknione. Ale da się z Bambuko wyjść i powrócić do Krainy Przytomności. Droga prowadzi po Schodach Olśnień. Czasem jest ich więcej, czasem mniej. Każdy ma swoje, indywidualne stopnie. Ta książka jest jak swobodnie naszkicowana mapa, przyjacielska sugestia i pełna troski wskazówka, jak zacząć wspinaczkę. Kaśka po raz kolejny dodaje nam otuchy. Zachęca, by być odważnym, wyłączyć autopilota i chwycić za kierownicę, by na bieżąco podejmować decyzje o kierunku jazdy, odpalić muzykę na ful, patrzeć na zmieniający się za oknem krajobraz i koniecznie stawać, gdy coś naprawdę zachwyci”.

Autorka mówi wprost, że w życiu bywa piekielnie trudno. Jednocześnie zapewnia, że zwycięstwo jest możliwe i warte każdej sekundy wysiłku.

Katarzyna Nosowska – „Powrót z Bambuko”
(Visited 15 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 8 sierpnia, 2020
Close
%d bloggers like this: