Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Kasia Kowalska „MuzoFest”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Kasia Kowalska należy do jednych z najbardziej cenionych polskich wokalistek. Podczas swojej 25-letniej kariery wydała 10 albumów oraz zdobyła uznanie branży muzycznej. Dodatkowo, Kasia ma na swoim koncie zarówno złote, jak i platynowe płyty, a jej najnowszy album z 2018 roku AYA został nominowany do nagrody Fryderyka 2019. W minionym roku jako kolejna polska artystka zagrała koncert z serii MTV Unplugged.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Wylansowała takie przeboje jak Prowadź mnie, Co może przynieść nowy dzień, Antidotum, A to co mam, Coś optymistycznego, Pieprz i sól i wiele więcej.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 31 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: