Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Miley Cyrus „She Is Coming”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Miley Cyrus to niekwestionowanie jedna z najpopularniejszych piosenkarek i aktorek na świecie. Wokalistka 31 maja wydała minialbum She Is Coming, który zawiera sześć premierowych kompozycji. To właśnie to wydawnictwo promowała seria koncertów na największych festiwalach w Europie.

She Is Coming zawiera sześć premierowych kompozycji. W tym duety z takimi artystami, jak: Ghostface Killah, RuPaul, Swae Lee i Mike Will Made It. Epka jest częścią nadchodzącego w karierze artystki album długogrający. Miley Cyrus zagrała również po raz pierwszy w Polsce drugiego dnia Orange Warsaw Festival 2019 na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu.

(Visited 56 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 3 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: