Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert P!NK „Beautiful Trauma Tour”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

Na pierwszy ogień idzie P!NK z koncertem w ramach trasy Beautiful Trauma Tour. Koncerty w ramach tej trasy promowały wydany w 2017 roku album Beautiful Trauma oraz Hurts 2B Human, który pojawił się w 2019 roku. Trasa stała się drugą najbardziej dochodową trasą wszechczasów zagraną przez artystkę solową i jedenastą najlepiej zarabiającą trasą wszechczasów, zarabiając 397,3 miliona dolarów i sprzedając ponad 3 miliony biletów.

P!NK odwiedziła również Polskę, gdzie zagrała 20 lipca 2019 roku na PGE Narodowym dla prawie 50 tysięcy fanów. Artystka wystąpiła również w Rio de Janeiro w ramach festiwalu Rock in Rio w 2019 r. Koncert podczas wspomnianego festiwalu był jej pierwszym występem w Brazylii i to właśnie ten koncert dziś obejrzymy.

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 20 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: