Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Łydka Grubasa już dziś zagra koncert online!

Koronawirus wymusił odwołanie i przełożenie niemal wszystkich imprez w Polsce. Choć siłą rzeczy muzycy na całym świecie zostali wysłali na przymusowy urlop, zespół Łydka Grubasa nie zamierza składać broni. Grupa zaprasza wszystkich fanów rockowego grania na koncert online, który odbędzie się w sobotę 21 marca o godzinie 20.00 i będzie transmitowany na żywo.

Transmisja koncertu będzie miała miejsce na kanale YouTube zespołu i choć wydarzenie będzie całkowicie darmowe, ma być okraszone zawodową produkcją.

Nie chcemy robić garażowego podgrywania, tylko normalny, pełnokrwisty koncert – mówi Hipis, wokalista – chcemy pokazać, że jakiś mikrob nie jest w stanie wygasić ducha rock and rolla. Zagramy dla wszystkich ludzi zmuszonych do siedzenia w domu i zrobimy to w grubym wydaniu!”

O dźwięk, światło i obraz zadbają zawodowcy – zapowiada Marcin Koćmierowski, menager zespołu – stawiamy profesjonalną scenę, rasową oprawę świetlną, a transmisję będziemy kręcić na 7 kamer. Wszystko po to, żeby zapewnić widzom naprawdę solidne show. Planujemy też bardzo mocną interakcję z ludźmi zgromadzonymi przed monitorami. W tej chwili prowadzimy również rozmowy z telewizją nadającą swój program w jednej z sieci kablowych, być może cały koncert będzie retransmitowany na ich antenie.”

Koncert jest bezpłatny i stanowi ukłon w stronę wiernych fanów grupy:

„Sytuacja z pandemią totalnie położyła nam plany koncertowe, ponieważ akurat rozpoczynaliśmy trasę promującą nowy album, Socjalibacja”- mówi Ziggy, gitarzysta. „Nasza Publiczność dzielnie czeka na nowe terminy i dopytuje się, kiedy wrócimy na scenę. Ten koncert to nasze podziękowanie za bardzo wyrozumiałą postawę fanów i wszystkich kochających muzykę. W sobotę wchodzimy na scenę i robimy potężne granie!”

Fanów można Łydce pozazdrościć, bo na ich wyraźne prośby zespół wraz z bileterią GoOut uruchomił możliwość „zakupu” dobrowolnego, wirtualnego „biletu” nazwanego „naŁydek” w wysokości od 5 do 50 PLN.

fot. Maciej Pieloch

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/2511622019154915/

Link do streamu: https://youtu.be/OGcwxsoLyRk

Link do naŁydek: https://goout.net/pl/bilety/lydka-grubasa/kilg/

Social media zespołu Łydka Grubasa: https://www.facebook.com/lydkagrubasa/ https://www.instagram.com/lydkagrubasa/

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 21 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: