Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Twenty One Pilots „THE BANDITØ TØUR”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Twenty One Pilots powrócili w 2018 roku z albumem Trench (platynowy status w Polsce). W chwili premiery płyta pokryła się złotem i zapewniła duetowi najwyższą tygodniową sprzedaż w USA, rozchodząc się w nakładzie 175 tysięcy egzemplarzy w pierwszym tygodniu. Album stał się również światowym fenomenem, osiągając dwa miliardy streamów na całym świecie i debiutując w top 5 list sprzedaży w wielu krajach na świecie. W związku z tak ogromną popularnością grupa zagrała na przełomie 2018/2020 roku ponad 100 koncertów promujących! Jeden z nich odbył się w Chile podczas Lollapalooza 2019. Jeden z koncertów odbył się też w Polsce.

Twenty One Pilots to amerykański zespół wykonujący muzykę z pogranicza popu, elektroniki, rocka i hip-hopu, powstał w 2009 roku w Columbus w stanie Ohio. Od 2011 roku formację tworzą Tyler Joseph i Josh Dun. Muzycy mają na swoim koncie cztery albumy: Twenty One Pilots (2009), Regional at Best (2011), Vessel (2013), Blurryface (2015) oraz ostatni Trench (2018). Z Trench pochodzą przeboje The Hype, Chlorine i Jumpsuit, Nico And The Niners czy Levitate. W ubiegłym roku płyta Vessel z 2013 roku zdobyła złoty i platynowy status, a każda piosenka z albumu pokryła się złotem, platyną lub wielokrotną platyną w USA. W tym roku zespół obchodzi 10 urodziny.

(Visited 42 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 11 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: