Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 4:11 pm DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia, Uncategorized

Kto wystąpi na Festiwalu Zdobywców Fryderyków w Szczecinku?

W Szczecinku już niedługo odbędzie się niezwykłe wydarzenie pełne dobrej muzyki i festiwalowych emocji. Festiwal Zdobywcy Fryderyków, który potrwa 15 i 16 lipca, będzie gościł wielu utalentowanych artystów, w tym Brodkę, Zalewskiego, Nocnego Kochanka, T.Love, Smolika, Keva Foxa, Julię Żugaj, Sarę James, Zdechłego Osę, Matę oraz Marylę Rodowicz. Dwa wypełnione koncertami dni to jednak nie koniec atrakcji.


Festiwal Zdobywcy Fryderyków przyciągnie zarówno laureatów prestiżowych nagród muzycznych, jak i obiecujących artystów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę. Specjalnym gościem festiwalu będzie nasza eurowizyjna reprezentantka – Blanka. Jej przebój „Solo” zdobył podwójną platynę, zdobył szczyty list przebojów Spotify w 30 krajach i klip do utworu obejrzało ponad 40 milionów osób. Jej najnowszy singiel „Boys Like Toys” również zdobywa popularność i teledysk do niego zgromadził już ponad 1,4 miliona wyświetleń.


Dla przyjezdnych dostępnych jest 400 miejsc noclegowych. Pole namiotowe sąsiaduje ze strefą koncertową, więc po wieczornym szaleństwie pod sceną nie trzeba będzie pokonywać dodatkowych kilometrów. Rozstawianie namiotów jest możliwe już od 14 lipca.
Bramy festiwalu zostaną otwarte w sobotę, 15 lipca, o godzinie 16:00. Wtedy również rozpocznie się strefa gastronomiczna i food trucki festiwalowe.
Festiwal Zdobywcy Fryderyków poprowadzą dziennikarze TVN: Sandra Hajduk-Papińska i Adrian Mielnik.

(Visited 144 times, 1 visits today)
Last modified: 15 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: