Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 3:36 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

THE WEEKND POBIŁ REKORD NAJWIĘKSZEJ FREKWENCJI! 

Najnowsze informacje dotyczące światowej trasy koncertowej potwierdzają, że artysta osiągnął status stadionowej supergwiazdy, przekraczając już sprzedaż na poziomie 350 milionów dolarów. Dodatkowo, ogłoszone zostaną kolejne daty koncertów.

Przypominamy, że THE WEEKND zaplanował występ na PGE Narodowym już 9 sierpnia. Przed nim na scenie pojawią się Kaytranada i Mike Dean.

The Weeknd, diamentowy i wielokrotnie nagradzany artysta, właśnie pobił rekord najwyższej frekwencji podczas dwóch koncertów z udziałem 160 000 osób na London Stadium. Ten ważny moment miał miejsce w weekend dzięki wyprzedanym koncertom, które odbyły się 7 i 8 lipca w ramach trasy After Hours Til Dawn Tour. Trasa ta osiągnęła właśnie rekord największej frekwencji w jedną noc dla jakiejkolwiek imprezy stadionowej, dzięki udziałowi 80 000 fanów. Kaytranada i Mike Dean dołączyli na oba koncerty.

„Niesamowite jest patrzeć na to, jak The Weeknd osiąga ten kamień milowy w połowie swojej ogromnej wyprzedanej trasy europejskiej” – powiedział Omar Al-joulani, Prezes ds. tras koncertowych w Live Nation w wywiadzie dla Variety. „Ten historyczny moment w Londynie pokazuje rzeszę fanów, którą artysta zebrał na przestrzeni lat”.

„Po ogromnym i niezwykle udanym tournée po Stanach Zjednoczonych, Abel sprzedaje koncerty na niesamowitym poziomie również w Europie” – powiedział Darryl Eaton, współdyrektor działu North American Touring w CAA dla Variety. „Abel zapewnił zabawę 160 000 fanów przez dwie noce na London Stadium, a w sierpniu 2023 roku czeka go kolejny koncert w Londynie na Wembley. Nie moglibyśmy być bardziej dumni ze współpracy z nim i jego zespołem podczas tej niesamowitej trasy!”.

(Visited 128 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 7 sierpnia, 2023
Close
%d bloggers like this: