Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 5:42 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory, Uncategorized

Nowy singiel Sanah! Połączenie poezji i country w niepowtarzalnym stylu

Wielkim impetem zbliżają się spektakularne koncerty Sanah na stadionach. Artystka postanowiła podgrzać atmosferę, publikując na swoim kanale nowy singiel wraz z teledyskiem.
W roku 2022 piosenkarka wydała album o nazwie „Sanah śpiewa poezyję”, na którym zaprezentowała swoje własne interpretacje wierszy największych polskich poetów. Teraz zdecydowała się na kolejne wyzwanie i zinterpretowała utwór Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej w swoim niepowtarzalnym stylu. Tym razem postawiła na oryginalne połączenie słów poetki z dźwiękami muzyki country. Jednak to nie wszystko, co zaskakuje w tym projekcie.


W teledysku można zobaczyć grupę motocyklistów, którzy podążają na kultowych Harleyach, otaczając Sanah, która z kolei przemieszcza się różowym skuterem.
„Pocałunki dla Was słuchających. Dziękuję, że jesteście ze mną wciąż! Zainspirowałam się interpretacją tego pięknego tekstu w wykonaniu Ewy Demarczyk. Bardzo chciałam napisać do niego własną melodię i tak oto powstały moje „Pocałunki”- mówi Sanah o nowym singlu
Przypomnijmy, że artystka w tegorocznym sezonie ma zaplanowane aż trzy koncerty na stadionach. Pierwszy z nich odbędzie się już 15 sierpnia na Stadionie Śląskim, następnie 8 września w Gdańsku (SOLD OUT) oraz 22 września na PGE Narodowym (SOLD OUT)

(Visited 170 times, 1 visits today)
Last modified: 15 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: